Zaznacz stronę

KONTAKT

tel +48 609 809 656

Wraz z zakupioną kierownicą wysyłamy ścinki skór z których została uszyta. Możesz sprawdzić jaka jest wytrzymała i jak reaguje na środki konserwujące skórę.

Tak wygląda ukończona i wyczyszczona z kleju kierownica. Staramy się od początku aż do końca żeby nowy właściciel był zadowolony. Kawałek nici i ścinki skór już w kopercie.

 

Folią stretch zabezpieczamy wstępnie całość. Nikt nie chce ewentualnych zabrudzeń, natomiast po rozpakowaniu czuć zapach nowości.

 

 

Kolejnym i najważniejszym zabezpieczeniem jest kilka warstw folii bąbelkowej owiniętej wokół obręczy kierownicy. Próbowaliśmy różnych rozwiązań, to jest najlepsze i najbezpieczniejsze.

 

 

Kawałki tektury bez zszywek unieruchamiają kierownice przed przemieszczaniem się w kartonie. Dodatkowo wzmacniają całość, wiadomo jak kurierzy traktują przesyłki.

 

 

Zawartość z pewnością zasługuje na nowy karton. Całość mocno obklejona kilkoma warstwami taśmy, w środku ‚nic nie lata’. Mamy nadzieje,że paczka dotrze cało, a otwierając ją poczujesz się jak dziecko podczas świąt Bożego Narodzenia:)

 

 

Pracujemy nad nowymi przetłoczeniami i kształtami kierownic, niestety jest to bardzo czasochłonna praca. Symetria i dbałość o szczegóły musi być na najwyższym poziomie tak jak wszystko wcześniej. Siedząc i kierując samochodem można nieświadomie dotykiem znaleźć wady i mankamenty nawet w fabrycznych obszyciach. W nowych autach spotykaliśmy się np. nierzadko z wystającą na łączeniach skórą czy też ciałem obcym pod nią. 
Modyfikacje mają również dotyczyć całkowitej przebudowy obręczy kierownicy i zmniejszeniu jej średnicy. 

BLOG – PORADY – AKTUALNOŚCI

Skóry do obszywania kierownic

Skóry jakich używamy pochodzą z jednej z najlepszych garbarni zajmujących się wyłącznie produkcją skór samochodowych. Posiadają atesty na ognioodporność, ścieranie, zmianę temperatur, są łatwe do czyszczenia. Niezwykła wytrzymałość i elegancja sprawia, że są używane...

czytaj dalej

Nici do obszywania kierownic

Używamy najlepszych niemieckich niciNici SERAFIL 20 z poliestru ciągłego Serafil to nić szwalnicza wyprodukowana ze stabilnych, odpornych na zmęczenie i niezwykle wytrzymałych ciągłych włókien poliestrowych. SERAFIL w wysokim stopniu spełnia wymagania jakości,...

czytaj dalej

Zobacz galerię

Sprawdź przykłady obszytych kierownic w galerii. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i utrzymujemy najwyższy standard usług.

ZAMÓWIENIA

Przejź do strony zamówienia i korzystając z formularza wyślij wiadomość z zamówieniem obszycia kierownicy.

Kontakt

Zadzwoń do nas

+48 tel 609 809 656

lub wyslij maila
kontakt@leatherwheelsart.eu