Zaznacz stronę

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

FAQ’s

W odpowiedzi na częste pytania klientów postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące w tym FAQ.

Jakie materiały są najczęściej wykorzystywane do obszywania kierownic i dlaczego?

Tak naprawdę jedynym „słusznym” materiałem będzie skóra. Pomimo stopniowego zużywania się, posiada ona świetne właściwości, gdyż jest przyjemna w dotyku, oddycha i pochłania pot w ilości zapewniającej komfort prowadzącemu pojazd.

Czy średnica kierownicy ma istotne znaczenie na koszt całego przedsięwzięcia?

Tak, ma znaczenie. Zwłaszcza w przypadku nieoryginalnych kierownic (wersje sportowe). Im większa średnica kierownicy, tym w teorii większa cena za jej obszycie.

Ile trwa proces obszywania kierownicy skórą?

Średni czas obszycia kierownicy wynosi od 3 do 4 godzin roboczych.

Jak pielęgnować obszytą kierownicę?

Teoretycznie nie ma takiej potrzeby, ponieważ skóra jest wcześniej impregnowana, nasączona olejkami oraz antyutleniaczami . Dla poczucia estetyki oraz higieny można raz na jakiś czas  przemyć ją pianą, którą można wytworzyć z letniej wody oraz szarego mydła.

Czy obszywanie kierownic zwiększa komfort w trakcie jazdy?

Zdecydowanie tak! Każdy dostrzeże różnicę pomiędzy kołem plastikowym, a oprawionym skórą. W dzisiejszych czasach coraz więcej koncernów obszywa kierownice w seriach swoich samochodów dla podniesienia komfortu oraz prestiżu.

Obszywanie kierownic skórą – moda czy wygoda?

Obszywanie kierownicy to nie tylko zwiększenie prestiżu, komfortu i radości z jazdy. To także podążanie z duchem czasu, gdyż w dzisiejszych czasach prawie każdy koncern samochodowy rezygnuje z typowych tapicerek na rzecz skóry / elementów obszytych skórą. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, to prosimy o kontakt. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi artykułami.

Zobacz galerię

Sprawdź przykłady obszytych kierownic w galerii. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i utrzymujemy najwyższy standard usług.

ZAMÓWIENIA

Przejź do strony zamówienia i korzystając z formularza wyślij wiadomość z zamówieniem obszycia kierownicy.

Kontakt

Zadzwoń do nas

+48 tel 609 809 656

lub wyslij maila
kontakt@leatherwheelsart.eu